Вчена рада університету
Ми, викладачі, співробітники і студенти , щиро раді вітати вас, абітурієнти, у нашому провідному національному вищому навчальному закладі європейського зразка. Впевнений, вже незабаром ви неодмінно станете його студентами, а згодом поповните лави найкращих випускників нашого університету, якими ми щиро пишаємося!
ЗАТВЕРДЖЕНО
Вченою радою Національного
університету фізичного виховання
і спорту України
21 жовтня 2016 р, протокол
ПОЛОЖЕННЯ
про Вчену раду Національного університету фізичного виховання
і спорту України
1. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає основні напрями діяльності, компетенцію, структуру, порядок формування Вченої ради Національного університету фізичного виховання і спорту України (далі – Вчена рада Університету).
1.2. Вчена рада Університету є колегіальним органом управління Університету, який утворюється строком на п’ять років, персональний склад якого затверджується наказом ректора Університету протягом п'яти робочих днів з дня закінчення повноважень попереднього складу Вченої ради Університету.
1.3. У своїй роботі Вчена рада Університету керується Законом України «Про вищу освіту», нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки України, іншими чинними нормативно-правовими актами, Статутом Університету і цим Положенням.
1.4. Вчену раду Університету очолює її голова, який обирається таємним голосуванням з числа членів Вченої ради Університету, котрі мають науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання, на строк діяльності Вченої ради Університету. На першому засіданні Вченої ради Університету головує ректор до обрання на ньому голови цієї Вченої ради.
2. Основні завдання та функції Вченої ради Університету
Вчена рада Університету:
1) визначає стратегію і перспективні напрями розвитку освітньої, наукової та інноваційної діяльності Університету;
2) розробляє і подає конференції трудового колективу Університету проект Статуту Університету, а також рішення про внесення змін і доповнень до нього;
3) ухвалює фінансовий план і річний фінансовий звіт Університету;
4) визначає систему та затверджує процедури внутрішнього забезпечення якості вищої освіти;
5) ухвалює рішення про розміщення власних надходжень у територіальних підрозділах центрального органу виконавчої влади у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, або в банківських установах;
6) ухвалює за поданням ректора Університету рішення про утворення, реорганізацію та ліквідацію структурних підрозділів;
7) обирає за конкурсом таємним голосуванням на посади деканів, завідувачів кафедр, професорів, директора бібліотеки, керівників відокремлених структурних підрозділів;
8) затверджує освітні програми та навчальні плани для кожного рівня вищої освіти та спеціальності;
9) ухвалює рішення з питань організації освітнього процесу, визначає строки навчання на відповідних рівнях;
10) затверджує зразок та порядок виготовлення власного документа про вищу освіту, положення про процедуру і підстави для його видачі випускникам, а також зразки, порядок виготовлення, процедуру і підстави для видачі випускникам спільних і подвійних дипломів;
11) ухвалює основні напрями проведення наукових досліджень та інноваційної діяльності;
12) оцінює науково-педагогічну діяльність структурних підрозділів;
13) присвоює вчені звання професора, доцента та старшого дослідника і подає відповідні рішення на затвердження до атестаційної колегії центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти і науки;
14) приймає остаточні рішення про визнання іноземних документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання під час прийняття на робочу науково-педагогічних, наукових, педагогічних та інших працівників, а також під час зарахування вступників на навчання;
15) має право вносити подання про відкликання ректора Університету з підстав, передбачених законодавством, цим Статутом, контрактом, яке розглядається конференцією трудового колективу Університету;
16) розглядає кандидатури студентів для призначення іменних і персональних стипендій;
17) надає рекомендації щодо видання монографій, підручників, навчальних посібників;
18) визначає чисельність та квоти виборних представників (делегатів) на конференцію трудового колективу;
19) розглядає і затверджує символіку Університету;
20) розглядає кандидатури щодо подання до державних нагород, присвоєння почесних звань України та Університету;
21) затверджує Положення про організацію освітнього процесу в НУФВСУ;
22) розглядає питання залучення інвестицій для здійснення капітального будівництва, реконструкції, розширення, проведення капітального ремонту діючих споруд, придбання нових споруд, їх окремих частин та незавершених будівництвом споруд, визначає інвесторів, затверджує проекти відповідних договорів, у тому числі інвестиційних;
23) розглядає інші питання діяльності Університету відповідно до законодавства та Статуту НУФВСУ.
24) може делегувати частину своїх повноважень вченим радам факультетів (навчально-наукових інститутів).
3. Структура та порядок формування Вченої ради Університету
3.1. До складу Вченої ради Університету входять за посадами ректор, проректори, декани факультетів, учений секретар, директор бібліотеки, головний бухгалтер, голова виборного органу первинної профспілкової організації працівників Університету, а також виборні представники, які представляють науково-педагогічних та наукових працівників і обираються з числа завідувачів кафедр, професорів, докторів філософії, докторів наук, виборні представники, які представляють інших працівників Університету і які працюють у ньому на постійній основі, виборні представники аспірантів, докторантів, слухачів, голова виборного органу первинної профспілкової організації студентів і аспірантів Університету, голова студентської ради Університету відповідно до квот, визначених Статутом НУФВСУ: 75 відсотків складу Вченої ради формується з науково-педагогічних та наукових працівників; 15 відсотків − з інших працівників Університету; 10 відсотків – з виборних представників із числа студентів.
3.2. Виборні представники з числа працівників Університету обираються конференцією трудового колективу Університету за поданням структурних підрозділів, у яких вони працюють, а виборні представники з числа студентів обираються студентами шляхом прямих таємних виборів.
3.3. За рішенням Вченої ради Університету до її складу можуть входити також представники організацій роботодавців.
3.4. Вибори до складу Вченої ради Університету починаються за 30 календарних днів до закінчення повноважень попереднього складу Вченої ради Університету.
3.5. Членство у Вченій раді Університету достроково припиняється у разі: звільнення з роботи або відрахування з Університету; звільнення (переобрання, переведення) з посади, яка передбачає членство у Вченій раді Університету; якщо члени Вченої ради Університету пропустили протягом року більше половини її засідань; за станом здоров’я; подання членом Вченої ради Університету письмової заяви про вихід зі складу Вченої ради Університету; з інших причин, що не суперечать Закону України "Про вищу освіту”.
3.6. У разі дострокового припинення членства у Вченій раді Університету виборними представниками, обрання нових членів здійснюється згідно з пп. 3.1., 3.2. цього Положення.
Зміни в складі Вченої ради Університету затверджуються наказом ректора Університету.
3.7. У разі, якщо склад Вченої ради Університету внаслідок ротації
змінюється на 50 відсотків плюс один, повноваження Вченої ради Університету припиняються достроково.
4. Організація роботи Вченої ради Університету
4.1. Засідання Вченої ради Університету є правомочним, якщо в ньому беруть участь не менш як дві третини її складу. Рішення Вченої ради Університету вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість членів Вченої ради Університету, які взяли участь у голосуванні.
4.2. Таємним голосуванням не менше ніж три чверті голосів присутніх членів Вченої ради Університету присвоюються вчені звання професора, доцента та старшого дослідника. Члени Вченої ради Університету, які балотуються на цьому засіданні, участі у голосуванні по своїй кандидатурі не беруть та до кворуму не зараховуються.
4.3. Таємним голосуванням більшістю голосів присутніх на засіданні членів Вченої ради Університету, обираються за конкурсом на посади деканів, завідувачів кафедр, професорів, директора бібліотеки, керівників відокремлених структурних підрозділів. Члени Вченої ради Університету, які балотуються на цьому засіданні, беруть участь у голосуванні по своїй кандидатурі та зараховуються до кворуму.
4.4. Кожне засідання Вченої ради Університету оформлюється протоколом засідання, який підписується головою Вченої ради Університету та вченим секретарем.
4.5. Рішення Вченої ради Університету набувають чинності після їх підписання головою Вченої ради Університету (або головуючим при розгляді цього питання) й вченим секретарем та вводяться в дію наказом ректора Університету.
4.6. Для підготовки питань до засідань Вченої ради Університету, аналізу проблем з конкретних напрямів діяльності Університету та підготовки проекту рішення можуть створюватися тимчасові комісії для попереднього розгляду питань, рішення яких доводиться до членів Вченої ради Університету.
4.7. Голова Вченої ради Університету організовує її роботу, проводить засідання, несе відповідальність за виконання її завдань.
4.8. У разі відсутності голови Вченої ради Університету чи неможливості виконання ним своїх обов’язків, засідання Вченої ради Університету відкриває, веде та закриває член Вченої ради Університету, уповноважений головою Вченої ради Університету.
4.9. Вчений секретар:
а) організовує роботу Вченої ради Університету і забезпечує оформлення її рішень;
б) бере участь у плануванні засідань та підготовці матеріалів до них;
в) контролює підготовку засідань Вченої ради Університету;
г) готує інформацію і звіти про діяльність Вченої ради Університету;
д) забезпечує моніторинг реалізації рішень Вченої ради Університету, а також інформує за його результатами голову та членів Вченої ради Університету;
е) організовує оформлення атестаційних документів щодо присвоєння вчених звань професора, доцента та старшого дослідника;
з) виконує інші завдання голови Вченої ради Університету.
4.10. Засідання Вченої ради Університету відбуваються, як правило, щомісяця відповідно до затвердженого плану на навчальний рік.
Додаток
до наказу НУФВСУ
від 30 вересня 2021 р.
№ 328-заг
СКЛАД ВЧЕНОЇ РАДИ (станом на 21 жовтня 2024 року)
Національного університету фізичного виховання і спорту України
№№ з/п | П.І.Б. | Посада | Членство у Вченій раді |
І. Науково-педагогічні працівники: | |||
1. | АНДРЄЄВА Олена Валеріївна | завідувач кафедри оздоровчо-рекреаційної рухової активності | виборний представник |
2. | БАБУШКО Світлана Ростиславівна | завідувач кафедри туризму | виборний представник |
3. | БАЙРАЧНИЙ Олег Васильович | завідувач кафедри футболу | виборний представник |
4. | БОБРОВНИК Володимир Ілліч | завідувач кафедри легкої атлетики, зимових видів та велосипедного спорту | виборний представник |
5. | БОРИСОВА Ольга Володимирівна | проректор з науково-педагогічної роботи | за посадою |
6. | БУЛАТОВА Марія Михайлівна | директор Навчально-наукового олімпійського інституту | за посадою |
7. | ВОРОБЙОВ Михайло Іванович | декан факультету заочного навчання | за посадою
|
8. | ВОРОНОВА Валентина Іванівна | професор кафедри психології і педагогіки | виборний представник |
9. | ГОНЧАРЕНКО Євген Володимирович | декан тренерського факультету | за посадою |
10. | ДРОЗДОВСЬКА Світлана Богданівна | професор кафедри медичної біології та спортивної дієтології | виборний представник |
11. | ДУТЧАК Мирослав Васильович | голова Вченої ради НУФВСУ, професор кафедри оздоровчо-рекреаційної рухової активності | виборний представник |
12. | ДЯЧЕНКО Андрій Юрійович | завідувач кафедри водних видів спорту | виборний представник |
13. | ЗАВАЛЬНЮК Вікторія Леонідівна | голова профспілкового комітету викладачів університету, викладач кафедри кіберспорту та інформаційних технологій | за посадою |
14. | КАШУБА Віталій Олександрович | завідувач кафедри кінезіології та фізкультурно-спортивної реабілітації | виборний представник |
15. | КОГУТ Ірина Олександрівна | професор кафедри професійного, неолімпійського та адаптивного спорту | виборний представник |
16. | КОРОБЕЙНІКОВ Георгій Валерійович | професор кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту | виборний представник |
17. | КРОПИВНИЦЬКА Тетяна Анатоліївна | завідувач кафедри професійного, неолімпійського та адаптивного спорту | виборний представник |
18. | ЛАЗАРЄВА Олена Борисівна | завідувач кафедри терапії та реабілітації | виборний представник |
19. | ЛУК’ЯНЦЕВА Галина Володимирівна | професор кафедри медичної біології та спортивної дієтології | виборний представник |
20. | ЛУК’ЯНЕЦЬ Тетяна Геннадіївна | завідувач кафедри української та іноземних мов | виборний представник |
21 | МАРЧЕНКО Оксана Юріївна | директор Навчально-наукового інституту здоров’я, реабілітації та фізичного виховання | за посадою |
22. | МАШЕРЕНКОВА Галина Степанівна | вчений секретар, старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін | за посадою |
23. | МИХАЛЬЧУК Андрій Дмитрович | голова профспілкового комітету студентів і аспірантів, викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання | за посадою |
24. | ОЛЕШКО Валентин Григорович | в. о. завідувача кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту | виборний представник |
25. | ПАСТУХОВА Вікторія Анатоліївна | в. о. завідувача кафедри медичної біології та спортивної дієтології | виборний представник |
26. | ПЕТРОВСЬКА Тетяна Валентинівна | професор кафедри психології і педагогіки | виборний представник |
27. | ПІНЧУК Євген Анатолійович | професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін | виборний представник |
28. | ПИЖОВ Олександр Михайлович | в. о. ректора, проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку | за посадою |
29. | ПЛАТОНОВ Володимир Миколайович | головний науковий співробітник лабораторії теорії та методики олімпійської підготовки та підвищення кваліфікації тренерського складу науково-дослідного центру Навчально-наукового олімпійського інституту | виборний представник |
30. | ПОЛТАВЕЦЬ Тетяна Миколаївна | завідувач бібліотеки | за посадою |
31. | РАДЧЕНКО Лідія Олексіївна | завідувач кафедри історії та теорії олімпійського спорту | виборний представник |
32. | САЛЯМІН Юрій Миколайович | завідувач кафедри спортивних видів гімнастики | виборний представник |
33. | СЕМЕНЕНКО В’ячеслав Петрович | декан факультету спорту та менеджменту | за посадою |
34. | СОРОНОВИЧ Ігор Михайлович | завідувач кафедри хореографії і танцювальних видів спорту | виборний представник |
35. | ТРАЧУК Сергій Васильович | завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання | виборний представник |
36. | ФУТОРНИЙ Сергій Михайлович | завідувач кафедри медицини, громадського здоров’я та екології спорту | виборний представник |
37. | ХАРЧУК Тетяна Валеріївна | завідувач кафедри менеджменту і економіки спорту | виборний представник |
38. | ШАХЛІНА Лариса Ян-Генріхівна | професор кафедри медицини, громадського здоров’я та екології спорту | виборний представник |
39. | ШИНКАРУК Оксана Анатоліївна | проректор з навчально-методичної роботи | за посадою |
40. | ШУТОВА Світлана Євгенівна | завідувач кафедри спортивних ігор | виборний представник
|
ІІ. Інші працівники, аспіранти, докторанти: | |||
41. | ЖЕРЕБЧУК Лариса Павлівна | головний бухгалтер | за посадою |
42. | МОСКАЛЕНКО Олександр Вікторович | директор Відокремленого структурного підрозділу «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України» | виборний представник |
43. | СЛАТВИЦЬКА Олександра Сергіївна | аспірантка університету | виборний представник |
44. | РИБИТВА Микола Степанович | проректор з адміністративно-господарської роботи | за посадою |
45. | ПАСІЧНЯК Любомир Васильович | директор Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України» | виборний представник |
ІІІ. Студенти: | |||
46. | ШЕВЧЕНКО Олеся Сергіївна | Голова студентської ради | за посадою |
47. | БОНДАРЧУК Даніїл Вадимович | 13-ТР5 | виборний представник |
48. | КРАВЦОВ Микола Романович | 32-МЕ | виборний представник |
49. | КУДЬ Денис Дмитрович | 13-ТР2 | виборний представник |
50. | ПАШКЕВИЧ Олександр Олегович | 23-ТР6 | виборний представник |
51. | РУЖАНСЬКА Анна Русланівна | 41-ХТ1 | виборний представник |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Вченою радою Національного
університету фізичного виховання
і спорту України
21 жовтня 2016 р, протокол № 4
РЕГЛАМЕНТ
Вченої ради Національного університету
фізичного виховання і спорту України
1.Загальні положення
1.1. Порядок роботи Вченої ради Національного університету фізичного виховання і спорту України (далі – Вчена рада Університету) встановлюється відповідно до Статуту Університету.
1.2. Регламент Вченої ради Університету (далі – Регламент) визначає порядок підготовки і проведення засідань Вченої ради Університету, процедуру розгляду питань та прийняття рішень, порядок здійснення контрольних функцій Вченої ради Університету.
1.3. Вчена рада Університету проводить засідання у будівлі першого корпусу Університету у залі засідань Вченої ради Університету (місто Київ,
вул. Фізкультури, 1).
1.4. Засідання Вченої ради Університету є відкритими, крім випадків, установлених цим Регламентом.
1.5. На засідання можуть запрошуватися керівники структурних підрозділів, представники факультетів, працівники ректорату, представники громадських організацій, студентства, засобів масової інформації. Присутність осіб, стосовно яких розглядається питання щодо присвоєння вченого звання або обрання на посаду, є обов’язковою.
1.6. Закриті засідання Вченої ради Університету для розгляду окремо визначених питань можуть проводитися за рішенням Вченої ради Університету.
1.7. Порядок розміщення членів Вченої ради Університету у залі засідань визначається вченим секретарем за погодженням з головою Вченої ради Університету. Особи, запрошені на відкриті засідання Вченої ради Університету, розміщуються на відведених для них місцях.
1.8. Головуючий на засіданні повідомляє членів Вченої ради Університету про запрошених осіб, присутніх на засіданні Вченої ради Університету.
1.9. Матеріально-технічне та фінансове забезпечення діяльності Вченої ради Університету здійснює ректорат Університету.
2. Організація роботи Вченої ради Університету та підготовка засідань
2.1. Вчена рада Університету реалізує свої функції шляхом проведення засідань. Засідання є чергові та позачергові. Засідання Вченої ради Університету можуть бути урочистими.
2.2. Чергові засідання Вченої ради Університету проводяться, як правило, щомісячно (окрім липня). Дата проведення чергового засідання визначається головою Вченої ради Університету.
2.3. Реєстрація членів Вченої ради Університету, що беруть участь у засіданні, здійснюється вченим секретарем.
2.4. Позачергові засідання Вченої ради Університету проводяться для вирішення питань, визначених Статутом Університету. Дату, час і місце проведення позачергових засідань визначає голова Вченої ради Університету.
2.5. Інформацію про дату, час, місце проведення і порядок денний позачергових засідань вчений секретар доводить персонально до кожного члена Вченої ради Університету не пізніше ніж за 2 робочих дні до позачергового засідання.
2.6. Чергові засідання проводяться відповідно до плану роботи Вченої ради Університету. План роботи Вченої ради Університету складається на навчальний рік вченим секретарем за пропозиціями від проректорів за напрямами роботи, керівників структурних підрозділів, інших членів Вченої ради Університету. Вчений секретар узагальнює пропозиції до плану роботи і подає розроблений проект плану Вченій раді Університету на схвалення.
2.7. Проект порядку денного кожного засідання Вченої ради Університету складається вченим секретарем на підставі матеріалів, які плануються до розгляду.
2.8. До проекту порядку денного засідання Вченої ради Університету можуть бути включені позапланові питання. Внесення позапланових питань до проекту порядку денного засідання Вченої ради Університету може бути не пізніше ніж за один робочий день до засідання і передбачає підготовку рапорту на ім’я голови Вченої ради Університету, в якому зазначено назву питання та обґрунтування його розгляду на засіданні Вченої ради Університету. Окрім цього під час обговорення проекту порядку денного на засіданні Вченої ради Університету члени Вченої ради Університету мають право ініціювати нову редакцію питань, внесених до порядку денного або нові питання.
2.9. Вчений секретар вносить корективи до проекту порядку денного чергового засідання Вченої ради Університету на підставі резолюції голови Вченої ради Університету.
2.10. Проект порядку денного чергового засідання Вченої ради Університету доводиться вченим секретарем персонально до кожного члена Вченої ради Університету до чергового засідання. Про зміни до проекту порядку денного засідання інформує головуючий при відкритті засідання.
2.11. Проект порядку денного засідання Вченої ради Університету розглядається і затверджується на початку засідання простою більшістю голосів присутніх членів Вченої ради Університету.
2.12. Підготовка планових питань на чергові засідання Вченої ради Університету здійснюється відповідальними особами, які вказані у плані роботи Вченої ради Університету.
2.13. Документами, які готуються для розгляду питань на засіданні Вченої ради Університету є проект рішення Вченої ради Університету, а у разі потреби – довідка та додатки до неї. Документи мають бути підписані особами, які готують розгляд питання на засіданні Вченої ради Університету, та погоджені з юридичним відділом Університету.
2.14. За структурою текст проекту рішення, що подається на розгляд засідання Вченої ради Університету, складається з двох частин: констатуючої та постановляючої.
Констатуюча частина рішення має містити стислий виклад проблеми та стан її розв'язання.
Постановляюча частина рішення має передбачати завдання, виконавців, терміни виконання та осіб, на яких покладається контроль за виконанням рішення.
Контроль за виконанням рішень Вченої ради Університету покладається на ректора, проректорів Університету відповідно до їх функціональних обов’язків.
2.15. Тиражування матеріалів до чергового засідання Вченої ради Університету здійснюють відповідальні за підготовку питання до засідання Вченої ради Університету й передають їх вченому секретарю не пізніше ніж за 2 робочі дні до чергового засідання.
2.16. Вчений секретар забезпечує передачу їх членам Вченої ради Університету.
3. Проведення засідань Вченої ради Університету
3.1. Перед відкриттям кожного засідання Вченої ради Університету усі її члени зобов’язані зареєструватися власноручним підписом у явочному листі, який знаходиться у вченого секретаря.
3.2. Підставою для відсутності члена Вченої ради Університету на засіданні можуть бути такі причини: виконання ним доручення Вченої ради Університету, відрядження, тимчасова непрацездатність, відпустки, а також інші поважні обставини.
3.3. Засідання Вченої ради Університету відкриває, веде та закриває головуючий – голова Вченої ради Університету. У разі його відсутності – член Вченої ради Університету, уповноважений головою Вченої ради Університету.
3.4. Головуючий на засіданні Вченої ради Університету:
дотримується положень Статуту Університету, Положення про Вчену раду Університету та цього Регламенту і вживає заходів щодо їх дотримання усіма присутніми на засіданні;
відкриває, веде та закриває засідання;
повідомляє про результати реєстрації членів Вченої ради Університету та про кількість членів Вченої ради Університету, відсутніх на засіданні з поважних причин;
виносить на затвердження порядок денний засідання Вченої ради Університету;
надає слово для доповіді (співдоповіді), запитань, виступу, оголошує наступного промовця;
при необхідності вживає заходів для підтримки порядку на засіданні Вченої ради Університету;
організовує розгляд питань відповідно до цього Регламенту;
оголошує результати голосування та прийняте рішення;
здійснює інші повноваження відповідно до положень цього Регламенту.
3.5. Головуючий на засіданні Вченої ради Університету має право:
вносити пропозиції з процедурних питань щодо ходу засідання;
об’єднувати обговорення кількох пов’язаних між собою питань порядку денного;
підсумовувати обговорення питань;
ставити уточнюючі запитання промовцю на засіданні;
зачитувати або доручати першому проректорові (проректорам) озвучувати письмові пропозиції та інші документи щодо обговорюваного питання;
здійснювати інші повноваження з метою ефективного проведення засідання.
3.6. Процедура обговорення питань на засіданні Вченої ради Університету включає:
доповідь члена Вченої ради Університету з питання, що обговорюється, запитання доповідачеві та відповіді на них;
співдоповідь члена тимчасової комісії Вченої ради Університету, якщо це випливає з характеру обговорюваного питання;
запитання співдоповідачеві та відповіді на них;
виступи членів Вченої ради Університету;
виступи запрошених, якщо це передбачено процесом попередньої підготовки питання;
пропозиції членів Вченої ради Університету щодо редакції текстів проектів документів, висловлені під час обговорення і які приймаються Вченою радою Університету, документуються вченим секретарем та враховуються в остаточній редакції тексту документу.
3.7. Регламент для доповіді та співдоповіді, а також для виступів членів Вченої ради Університету в обговоренні питання уточнюється на засіданні і затверджується відкритим голосуванням.
3.8. Рішення Вченої ради Університету приймаються відкритим або таємним голосуванням у порядку, визначеному цим Регламентом.
3.9. Відкрите голосування здійснюється підняттям руки.
3.10. Після закінчення кожного голосування результати оголошуються головуючим на засіданні Вченої ради Університету.
3.11. Таємне голосування здійснюється шляхом подачі бюлетеня.
3.12. Для проведення таємного голосування обирається лічильна комісія відкритим голосуванням із числа членів Вченої ради Університету, присутніх на засіданні, яка несе повну відповідальність за процедуру та результати таємного голосування. Склад лічильної комісії затверджується простою більшістю голосів.
3.13. Бюлетені для таємного голосування видаються членам Вченої ради Університету лічильною комісією під підпис в явочному листі, за яким остаточно встановлюється кількість голосів осіб, котрі брали участь у голосуванні.
3.14. Після завершення голосування лічильна комісія в окремому приміщенні підраховує результати таємного голосування і на кожну кандидатуру складає відповідний протокол. Протоколи засідання лічильної комісії оголошуються на засіданні Вченої ради Університету головою лічильної комісії. Ухвала, що приймається Вченою радою Університету на підставі результатів голосування, заноситься до протоколу засідання Вченої ради Університету. Після оформлення протоколів таємного голосування лічильна комісія запечатує бюлетені на кожну кандидатуру в окремі конверти і прикладає їх разом із явочним листом (з підписами, що засвідчують отримання бюлетенів) до матеріалів засідання Вченої ради Університету. Члени лічильної комісії несуть відповідальність за порядок проведення таємного голосування, забезпечення персональної участі в цій процедурі всіх членів Вченої ради Університету, котрі отримали бюлетені, та точний підрахунок кворуму і поданих голосів.
3.15. Після засідання Вченої ради Університету відповідальні за підготовку розглянутих питань порядку денного, протягом чотирьох робочих днів доопрацьовують проекти рішень з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених членами Вченої ради Університету під час їх обговорення і подають їх вченому секретарю. Доопрацьовані матеріали підписуються вченим секретарем і передаються на підпис голові Вченої ради Університету.
3.16. Рішення Вченої ради Університету заносяться до протоколу засідань Вченої ради Університету.
3.17. Протокол засідання Вченої ради Університету підписується головою (головуючим) та вченим секретарем.
3.18. Рішення Вченої ради Університету вводяться в дію наказами ректора.
3.19. Вчений секретар організовує тиражування у необхідній кількості підписаних рішень Вченої ради Університету та наказів, якими вони вводяться в дію, й доводить їх до відома та керівництва у роботі членів Вченої ради Університету, а також тих структурних підрозділів, які мають їх виконувати.
3.20. На засіданнях Вченої ради Університету розглядаються питання про стан виконання рішень, які були прийняті на попередніх засіданнях. У разі невиконання доручень, зазначаються причини невиконання, а також нові терміни виконання рішень.
3.21. Протоколи засідань Вченої ради Університету з відповідними матеріалами зберігаються у вченого секретаря впродовж 4-х років, після чого у встановленому порядку передаються до архіву Університету. Протоколи засідань Вченої ради Університету підлягають постійному зберіганню в архіві Університету.
4. Регламент Вченої ради Університету затверджується на засіданні Вченої ради Університету. Зміни до Регламенту вносяться за ініціативою голови Вченої ради Університету. Зміни до Регламенту затверджуються рішенням Вченої ради Університету.
№ | Оригінальна назва журналу | Дослівний переклад назви | ISSN2 | Н-Index3 | Країна |
1 | Journal of Science and Medicine in Sport | Журнал науки і медицини у спорті | 1440-2440 | 42 | Нідерланди |
2 | Proceedings of the Institution of Mechanical Engineers Part P - Journal of Sports Engineering and Technology | Праці інституту механіки. Частина Р: Журнал спортивної техніки і технології | 1754-3371 |
| Великобританія |
3 | Journal of Sports Sciences | Журнал зі спортивних наук | 0264-0414 | 67 | Великобританія |
4 | British Journal of Sports Medicine | Британський журнал зі спортивної медицини | 0306-3674 | 77 | Великобританія |
5 | Physical Education and Sport Pedagogy | Фізичне виховання і спортивна педагогіка | 1740-8989 | 4 | Великобританія |
6 | Medicina dello Sport | Спортивна медицина | 0025-7826 | 7 | Італія |
7 | Psychology of Sport and Exercise | Психологія спорту і вправ | 1469-0292 | 34 | Нідерланди |
8 | International Journal of Sports Medicine | Міжнародний журнал спортивної медицини | 0172-4622 | 62 | Німеччина |
9 | Knee Surgery, Sports Traumatology, Arthroscopy | Хірургія коліна, спортивна травматологія, артроскопія | 0942-2056 | 64 | Німеччина |
10 | Biology of Sport | Біологія спорту | 0860-021Х | 12 | Польща |
11 | Medicine and Science in Sports and Exercise | Медицина і наука в спорті і вправах | 0195-9131 | 137 | США |
12 | Exercise and Sport Sciences Reviews | Фізичні вправи і спортивні науки: огляди | 0091-6331 | 59 | США |
13 | American Journal of Sports Medicine | Американський журнал спортивної медицини | 0363-5465 | 120 | США |
14 | Journal of Orthopaedic and Sports Physical Therapy | Журнал з ортопедії і спортивної фізіотерапії | 0190-6011 | 62 | США |
15 | Clinics in Sports Medicine | Клініки у спортивній медицині | 0278-5919 | 47 | США |
16 | International Journal of Sport Nutrition and Exercise Metabolism | Міжнародний журнал зі спортивного харчування і метаболізму фізичних вправ | 1526-484Х | 39 | США |
17 | Archives of Physical Medicine and Rehabilitation | Архів фізичної медицини і реабілітації | 0003-9993 | 111 | США |
18 | Journal of Sport and Exercise Psychology | Журнал з психології спорту і фізичних вправ | 0895-2779 | 49 | США |
19 | Journal of Athletic Training | Журнал зі спортивного тренування | 1062-6050 | 49 | США |
20 | Sports Medicine and Arthroscopy Review | Спортивна медицина і артроскопія: огляд | 1062-8592 | 22 | США |
21 | American Journal of Physical Medicine and Rehabilitation | Американський журнал зі спортивної медицини і реабілітації | 0894-9115 | 57 | США |
22 | Current Sports Medicine Reports | Сучасна спортивна медицина: доповіді | 1537-890х | 21 | США |
23 | Physical Therapy in Sport | Фізіотерапія у спорті | 1466-853Х | 21 | Нідерланди |
24 | Journal of Sports Medicine and Physical Fitness | Журнал зі спортивної медицини і фізичного фітнесу | 0022-4707 | 40 | Італія |
25 | European Journal of Sport Science | Європейський журнал зі спортивної науки | 1746-1391 | 13 | Великобританія |
26 | Journal of Sport Rehabilitation | Журнал зі спортивної реабілітації | 1056-6716 | 24 | США |
27 | Physician and Sportsmedicine | Лікар і спортивна медицина | 0091-3847 | 22 | США |
28 | Research in Sports Medicine | Дослідження у спортивній медицині | 1543-8627 | 15 | Великобританія |
29 | International Journal of Sports Physiology and Performance | Міжнародний журнал зі спортивної фізіології | 1555-0265 | 16 | США |
30 | International Journal of the History of Sport | Міжнародний журнал з історії спорту | 0952-3367 | 5 | США |
Примітки:
Пошукова форма для запитів про наявність того чи іншого журналу в Web of Science розміщена на сайті корпорації Thomson Reuters за адресою
http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/
2ISSN (англ. International Standard Serial Number) – унікальний номер, що використовується для ідентифікації друкованого або електронного періодичного видання
3H-індекс, або індекс Гірша — показник впливовості науковця, заснований на кількості його статей та їх цитування
4Scopus ({{skopus}}, «ско́пус») – наукометрична, бібліографічна і реферативнабаза даних та інструмент для відстеженняцитованості статей, опублікованих у наукових виданнях.
Підготували:
Директор НДІ О.А.Шинкарук
Зав. відділом докторантури
та аспірантури Л.В. Денисова
№ | Оригінальна назва журналу | Дослівний переклад назви | ISSN2 | Н-Index3 | Країна |
1 | Journal of Science and Medicine in Sport | Журнал науки і медицини у спорті | 1440-2440 | 42 | Нідерланди |
2 | Proceedings of the Institution of Mechanical Engineers Part P - Journal of Sports Engineering and Technology | Праці інституту механіки. Частина Р: Журнал спортивної техніки і технології | 1754-3371 |
| Великобританія |
3 | Journal of Sports Sciences | Журнал зі спортивних наук | 0264-0414 | 67 | Великобританія |
4 | British Journal of Sports Medicine | Британський журнал зі спортивної медицини | 0306-3674 | 77 | Великобританія |
5 | Physical Education and Sport Pedagogy | Фізичне виховання і спортивна педагогіка | 1740-8989 | 4 | Великобританія |
6 | Medicina dello Sport | Спортивна медицина | 0025-7826 | 7 | Італія |
7 | Psychology of Sport and Exercise | Психологія спорту і вправ | 1469-0292 | 34 | Нідерланди |
8 | International Journal of Sports Medicine | Міжнародний журнал спортивної медицини | 0172-4622 | 62 | Німеччина |
9 | Knee Surgery, Sports Traumatology, Arthroscopy | Хірургія коліна, спортивна травматологія, артроскопія | 0942-2056 | 64 | Німеччина |
10 | Biology of Sport | Біологія спорту | 0860-021Х | 12 | Польща |
11 | Medicine and Science in Sports and Exercise | Медицина і наука в спорті і вправах | 0195-9131 | 137 | США |
12 | Exercise and Sport Sciences Reviews | Фізичні вправи і спортивні науки: огляди | 0091-6331 | 59 | США |
13 | American Journal of Sports Medicine | Американський журнал спортивної медицини | 0363-5465 | 120 | США |
14 | Journal of Orthopaedic and Sports Physical Therapy | Журнал з ортопедії і спортивної фізіотерапії | 0190-6011 | 62 | США |
15 | Clinics in Sports Medicine | Клініки у спортивній медицині | 0278-5919 | 47 | США |
16 | International Journal of Sport Nutrition and Exercise Metabolism | Міжнародний журнал зі спортивного харчування і метаболізму фізичних вправ | 1526-484Х | 39 | США |
17 | Archives of Physical Medicine and Rehabilitation | Архів фізичної медицини і реабілітації | 0003-9993 | 111 | США |
18 | Journal of Sport and Exercise Psychology | Журнал з психології спорту і фізичних вправ | 0895-2779 | 49 | США |
19 | Journal of Athletic Training | Журнал зі спортивного тренування | 1062-6050 | 49 | США |
20 | Sports Medicine and Arthroscopy Review | Спортивна медицина і артроскопія: огляд | 1062-8592 | 22 | США |
21 | American Journal of Physical Medicine and Rehabilitation | Американський журнал зі спортивної медицини і реабілітації | 0894-9115 | 57 | США |
22 | Current Sports Medicine Reports | Сучасна спортивна медицина: доповіді | 1537-890х | 21 | США |
23 | Physical Therapy in Sport | Фізіотерапія у спорті | 1466-853Х | 21 | Нідерланди |
24 | Journal of Sports Medicine and Physical Fitness | Журнал зі спортивної медицини і фізичного фітнесу | 0022-4707 | 40 | Італія |
25 | European Journal of Sport Science | Європейський журнал зі спортивної науки | 1746-1391 | 13 | Великобританія |
26 | Journal of Sport Rehabilitation | Журнал зі спортивної реабілітації | 1056-6716 | 24 | США |
27 | Physician and Sportsmedicine | Лікар і спортивна медицина | 0091-3847 | 22 | США |
28 | Research in Sports Medicine | Дослідження у спортивній медицині | 1543-8627 | 15 | Великобританія |
29 | International Journal of Sports Physiology and Performance | Міжнародний журнал зі спортивної фізіології | 1555-0265 | 16 | США |
30 | International Journal of the History of Sport | Міжнародний журнал з історії спорту | 0952-3367 | 5 | США |
Примітки:
Пошукова форма для запитів про наявність того чи іншого журналу в Web of Science розміщена на сайті корпорації Thomson Reuters за адресою
http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/
2ISSN (англ. International Standard Serial Number) – унікальний номер, що використовується для ідентифікації друкованого або електронного періодичного видання
3H-індекс, або індекс Гірша — показник впливовості науковця, заснований на кількості його статей та їх цитування
4Scopus ({{skopus}}, «ско́пус») – наукометрична, бібліографічна і реферативнабаза даних та інструмент для відстеженняцитованості статей, опублікованих у наукових виданнях.
Підготували:
Директор НДІ О.А.Шинкарук
Зав. відділом докторантури
та аспірантури Л.В. Денисова
№ | Оригінальна назва журналу | Дослівний переклад назви | ISSN2 | Країна |
1 | Fiziolohichnyi Zhurnal | Фізіологічний журнал | 0201-8489 | Україна |
2 | Likarska sprava / Ministerstvo okhorony zdorovia Ukrainy | Лікарська справа / Міністерство охорони здоров’я України | 0049-6804 | Україна |
3 | Tsitologiya i Genetika | Технологія і генетика | 0564-3783 | Україна |
4 | Ukrains'kyi biokhimichnyi zhurnal | Український біохімічний журнал | 0201-8470 | Україна |
Примітки: 1 Пошукова форма для запитів про наявність того чи іншого журналу в Web of Science розміщена на сайті корпорації Thomson Reuters за адресою
http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/
2 ISSN (англ. International Standard Serial Number) – унікальний номер, що використовується для ідентифікації друкованого або електронного періодичного видання
3 H-індекс, або індекс Гірша — показник впливовості науковця, заснований на кількості його статей та їх цитування
4 Scopus ({{skopus}}, «ско́пус») – наукометрична, бібліографічна і реферативнабаза даних та інструмент для відстеженняцитованості статей, опублікованих у наукових виданнях.
Підготували:
Директор НДІ О.А.Шинкарук
Зав. відділом докторантури
та аспірантури Л.В. Денисова