Початок та матеріали конкурсу-2018/19 Завтра.UA
Рекомендації
ЗВО – партнерам Стипендіальної програми “Завтра.UA”
щодо інформування та надання консультацій про конкурс-2018/19
З метою надання можливості брати участь у конкурсі-2018/19 Стипендіальної програми “Завтра.UA” якомога більшій кількості обдарованих, творчих та активних студентів просимо представників ЗВО-партнерів зосередитись на інформуванні студентів про Програму, роз’ясненню умов конкурсу та можливостей, які здобуває студент у разі перемоги.
Переможці конкурсу - стипендіати отримують:
- щомісячну стипендію розміром 2 240 грн. впродовж року;
- одну з найбільших у країні мережу однодумців;
- експертну, інформаційну та навіть фінансову підтримку кращих групових проектів;
- доступ до глобальних ідей, спікерів та знань через участь у щорічному форумі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та зустрічі зі світовими лідерами, політиками, бізнесменами у рамках Публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука;
- стажування в Фонді Віктора Пінчука та YES,
- участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» та літньому молодіжному таборі;
- можливість долучитись до заходів Фонду Олени Пінчук;
- рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.UA».
Щоб стати стипендіатами програми, студенти повинні відповідати наступним вимогам:
- активна громадянська позиція та участь у впровадженні громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
- академічна успішність;
- оригінальність наукових ідей та досліджень, представлених в конкурсній роботі;
- мотивація до особистісного та професійного росту;
- лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.
Оскільки конкурс передбачає не тільки наукову, а й суспільну складову, рекомендуємо залучити до інформування про конкурс не тільки науково-дослідні частини ЗВО, деканати, кафедри та студентські наукові товариства, а й студентське самоврядування, студентські суспільні організації, профкоми студентів, відділи з виховної роботи зі студентами.
Просимо уповноважених представників ЗВО-партнерів стати радниками Програми, у яких студенти можуть отримати консультації стосовно умов конкурсу та документів, що подаються; а співробітники Програми за необхідності звертатимуться для отримання уточнення щодо студентів ЗВО-партнера, які беруть участь у конкурсі.
Кожен конкурсант самостійно заповнює форму реєстрації на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua з 17 жовтня до 30 листопада 2018 року включно та завантажує електронний пакет документів. Уповноваженим представникам ЗВО не потрібно збирати документи конкурсантів та не потрібно передавати до адміністрації Програми.
Загальні пояснення щодо змісту основних документів, які подаються на конкурс:
- Рекомендаційний лист має містити опис одного або кількох прикладів соціальної або громадської діяльності конкурсанта з зазначенням основної мети соціального або громадського проекту, ролі та внеску конкурсанта у реалізацію цього проекту (акції). В рекомендаційному листі наукова діяльність конкурсанта не описується! Якщо рекомендаційний лист надано науковим керівником конкурсанта, бали не нараховуються! Рекомендація має надаватись або громадською організацією, або студентським самоврядуванням, або відділом з виховної роботи, або іншою сторонньою організацією чи керівником проекту, в якому студент брав участь.
- В мотиваційному листі конкурсант має пояснити: чому він бере участь у конкурсі, і як перемога у конкурсі допоможе йому у подальшому житті ( суспільному та науковому аспектах), а та як він бачить свою роль у спільноті стипендіатів.
- Обґрунтування наукової роботи має показувати, чому студент займається саме цим науковим дослідженням, який внесок його наукового дослідження в дослідження цієї проблеми в Україні та світі (новизна та інноваційність), які результати він планує отримати, і як ці результати можна буде використати. Тобто студент має показати розуміння мети наукового дослідження загалом та конкретні кроки досягнення цієї мети.
- Конкурсна робота, що подається на конкурс Стипендіальної програми “Завтра.UA”, повинна описувати здійснене конкурсантом наукове дослідження, присвячене актуальній проблемі у певній галузі науки, або суспільно-політичного життя та економіки. Це має бути саме дослідження, яке призвело до нових, невідомих раніше, результатів, а не огляд інших джерел зі зведенням висновків. Якщо студент працював над дослідженням у колективі, то він має окреслити свою частину роботи.
Також просимо уповноважених представників ЗВО-партнерів посприяти у проведенні презентацій Програми та цьогорічного конкурсу стипендіатами “Завтра.UA”, які на власному прикладі зможуть пояснити студентам які можливості надає участь у Програмі.
Дякуємо за допомогу!