Участь делегації НУФВСУ у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»
У Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили 17 жовтня 2019 р. стартувала IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук». До складу Організаційного комітету конференції, крім представників ЧНУ ім. Петра Могили, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (м. Київ), Національного фармацевтичного університету (м. Харків), від Національного університету фізичного виховання і спорту України увійшла заступник директора Навчально-наукового Олімпійського інституту Л.М. Гуніна.
Серед добрих побажань на адресу учасників конференції для нас важливим було привітання першого заступника голови регіонального відділення Національного Олімпійського Комітету України в Миколаївській області Вадима Прокоповича, який зачитав привітання до відкриття конференції Президента Національного олімпійського комітету України Сергія Назаровича Бубки та передав кілька примірників «Енциклопедії олімпійського спорту» до наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили.
Конференція тривала два дні, 17 і 18 жовтня. На першому пленарному засіданні з доповідями виступили: Ярослав Станчяк (Братислава, Словакія), Володимир Потоп (Бухарест, Румунія), Лариса Гуніна (Київ, Україна), М.Л. Кочина (Миколаїв, Україна) та А.Є. Горбань (Київ, Україна). На другому пленарному засіданні було заслухано доповіді професора Ю.А. Бріскіна зі ЛДУФК імені Івана Боберського, професора Г.В. Коробейникова з НУФВСУ, професора Ж.Л. Козіної з ХНПУ імені Г.С. Сковороди та інших відомих науковців, чиї інтереси знаходяться у сфері фізичного виховання і спорту. Відбулися також два секційних засідання, на яких переважно було заслухано доповіді наукової зміни ‒ магістрантів, аспірантів, докторантів з Миколаєва, Харкова, Львова, Києва, Одеси, Житомира, Сум, Чернігова та Вінниці.
Проведення подібних багатопрофільних конференцій з освітленням питань зі суміжних спорту галузей знання важливе для студентів, що навчаються у фахових університетах фізичного виховання і спорту або на відповідних факультетах інших закладів вищої освіти, адже саме такі заходи дають змогу розширити можливе коло наукових зацікавлень та використовувати набуті нові знання медико-біологічного напрямку під час навчання та практичної роботи зі спортсменами.